Strona startowa
O firmie
Kontakt

Oferta dla Ciebie
Skanowanie i retusz zdjęć
Reprodukcje starych fotografii
Filmy z telefonów na DVD lub BLU-RAY
Jeszcze więcej ofert
Filmy z kamer HDD i aparatów na DVD lub BLU-RAY
Twoje zdjęcia na płótnie
Szerzej o wybranych ofertach
Cennik
Przegrywanie z kaset magnetofonowych
Przegrywanie szpul 2 i 4 ścieżkowych
Przegrywanie z płyt winylowych
Kopiowanie z dysków MINIDISC
Okładki, poligrafia i pudełka
Nadruk na CD, DVD, Blu-Ray

Galerie foto
Galerie video

Przydatne adresy

Wałecka TV


Kilka przykładowych rozwiązań

Najcenniejsi są dla nas Państwo i Państwa zadowolenie, które dla nas będzie mobilizacją do dalszej pracy.
Pragniemy uwiecznić dla Państwa to, co często pozostaje bez śladu - historię Waszego życia malowaną światłem i cieniem ...

Poniżej możesz zapoznać się z przykładowymi rozwiązaniami. jednak podstawą naszej współpracy, będą nasze indywidualne ustalenia - tak aby efekt pracy w 100% odpowiadał Twoim oczekiwaniom.

BŁOGOSŁAWIEŃSTWO, CEREMONIA ZAŚLUBIN, PRZYJĘCIE WESELNE, PLENERY I SESJE, ZAKOŃCZENIE

Dzień ślubu jest jednym z najpiękniejszych dni w życiu człowieka. Poprzedzony jest często bardzo długimi i starannymi przygotowaniami. Nasza firma pragnie towarzyszyć Państwu, zarówno w samej ceremonii zaślubin, jak i w przygotowaniach do niej.
Tworzymy film opowiadający historię dwóch zakochanych w sobie osób, której uwieńczeniem jest zawarcie związku małżeńskiego.

BŁOGOSŁAWIEŃSTWO
Pragniemy towarzyszyć Państwu, nawet w tak pięknym momencie, jakim jest Błogosławieństwo, oczywiście za pozwoleniem Państwa, gdyż zdajemy sobie sprawę, iż są to bardzo rodzinne, pełne uczuć i emocji - niezapomniane chwile. Będzie zaszczytem dla naszej firmy uwiecznić te wyjątkowe dla Państwa okazje.

CEREMONIA ZAŚLUBIN
Przywitanie przez księdza, przebieg Mszy Św., podczas której Młoda Para i goście filmowani są z różnych ujęć; złożenie przysięgi, składanie życzeń po Mszy św.; przejazd Państwa Młodych do domu Weselnego.

PRZYJĘCIE WESELNE
Przywitanie Młodej Pary, pierwszy taniec, radosna i nie zapomniana zabawa zgromadzonych, gry weselne , oczepiny, krojenie tortu oraz wiele innych zabawnych i wzruszających scen.

PLENERY I SESJE
Proponujemy krótką sesję filmową w dowolnie wybranym miejscu np. Park, Rynek, ogród kwiatowy, dworek. Młodzi mogą spacerować w stroju ślubnym, bądź w ubraniu codziennym.

ZAKOŃCZENIE
Jest to podsumowanie całej uroczystości i przypomnienie w skrócie najciekawszych fragmentów z Dnia Ślubu.


CHRZEST

Przedstawienie w czołówce imion ochrzczonego dziecka, rodziców, rodziców chrzestnych oraz miejsca i dnia uroczystości;
Przygotowanie dziecka w domu do chrztu: najważniejsze fragmenty Mszy św., w tym udzielenie sakramentu; niezapomniane chwile z przyjęcia w mieszkaniu lub w lokalu.


KOMUNIA ŚWIĘTA

Teledysk - który może przedstawiać np. Kościół i okolice, z podkładem muzycznym;
Katecheza - fragmenty, które pokazują przygotowanie do Pierwszej Komunii Świętej;
Msza św., przedstawienie dzieci i rodziców, błogosławieństwo, najważniejsze momenty z Mszy św., przyjęcie komunii św. zakończenie obejmujące wyjście z kościoła i życzenia. Filmowanie dzieci w plenerze, w strojach komunijnych z możliwością wykorzystania zdjęć archiwalnych.


STUDNIÓWKA
Czołówka z napisami; pamiątkowe zdjęcia z dzieciństwa; prezentacja szkoły i uczniów (np. Krótki reportaż z lekcji, z życia całej klasy) lub dodatki według pomysłu uczniów; Przedstawienie listy imion i nazwisk uczniów oraz nauczycieli; Próba poloneza i przygotowania Sali Balowej; reportaż z balu wraz z konkursami, występami uczniów (skrót filmu i zabawne sceny) Poddany obróbce materiał jest nagrywany na płytę DVD i zapakowany w eleganckie etui z kolorowa okładką. Oczywiście oferta przedstawiona przez naszą firmę, może ulec niewielkim modyfikacjom w zależności od Państwa życzeń oraz wybranego scenariusza. Proponujemy całkowicie bezpłatne umieszczanie Państwa zdjęć w naszej galerii. Dzięki temu bez względu na miejsce i czas będą Państwo mogli obejrzeć swoje zdjęcia lub fragment filmu , pokazać je rodzinie lub znajomym.


Cenimy sobie Państwa wskazówki dotyczące wyboru np. muzyki, dzięki temu film będzie indywidualny i niepowtarzalny!!